Wiosenna odmiana – szukamy właściwą fryzjerkę

Dla nas, dziewczyn, jest ważne znaleźć właściwego fryzjera lub fryzjerkę, który będzie wiedział, czego my chcemy oraz jaka fryzura nam najbardziej pasuje, a może po prostu zrobi taką fryzurę, o jaką my go poprosimy. :)

Kiedy przyjechałam do Polski, pomyślałam o tym, że będę musiała znaleźć nową fryzjerką. W Nowosybirsku miałam taką i byłam bardzo zadowolona. Ale inny kraj – trzeba szukać od początku.

Wypróbowałam rożne salony, kupowałam różne kupony ze zniżkami i nic. Po prostu mi się nie podobało. Potrzebowałam takiego fryzjera, który będzie w stanie powiedzieć, jaka fryzura mi pasuje i jednocześnie zrobią ją zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Parę razy byłam w salonie Jean Loius David. To jest sieć salonów fryzjerskich w całej Polsce.  Są wszędzie.  Koszt strzyżenia z czesaniem i myciem ok. 80-90 zl. Jeden dla mnie wielki minus – nie prowadzą zapisów, jest po prostu kolejka. I za każdym razem trafiasz do innej osoby. Na początku było nawet nieźle, ale w końcu trafiłam do Pani, która zrobiła mi koszmarną fryzurę na ślub koleżanki.

Także już nigdy więcej nie skorzystałam z usług tej sieci.

Najciekawsza rzecz, że w końcu znalazłam tą ‚właściwą’ fryzjerkę w małym salonie obok swojego domu. I jest świetna! Bardzo polecam! :)

Salon, do którego chodzę to STUDIO URODY „Prestige” na ul. Zegadłowicza 1. To jest niedaleko pl. Zawiszy. Fryzjerka się nazywa Dominika, nazwiska niestety nie znam. Ale na pewno będą wiedzieli, o kogo chodzi. :) Koszt strzyżenia – ok. 60-80 zl.

Może macie jeszcze kogoś do polecenia?

Zaczyna się prawdziwa wiosna, także nowa fryzura jak najbardziej poprawi nastrój.

Życzę udanej wiosennej odmiany! :)

Dodaj komentarz