Polska vs Szwecja: futbol amerykański w Łodzi

superarena-bilety

Już 2 lutego 2013 roku w Atlas Arenie w Łodzi zmierzą się reprezentacje Polski i Szwecji w futbolu amerykańskim.

W składzie reprezentacji Polski  zagrają najlepsi zawodnicy z 74 drużyn występujących w Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego.

Futbol halowy to niezwykle dynamiczny sport obfitujący w spektakularne zagrania. W każdej akcji kibice są świadkami potężnych kolizji wyjątkowych atletów.

Futbol amerykański jak żaden inny sport wymaga jednocześnie siły, szybkości i sprytu oraz starannie opracowanej strategii. Dyscyplina ta jest w stanie zainteresować kibiców o różnych oczekiwaniach. Podoba się zarówno wielbicielom analiz, jak i tym, którzy w rywalizacji szukają przede wszystkim wrażeń. Nie ma sportu, który w większym stopniu niż futbol amerykański opierałby się na współpracy całego zespołu.

Z wielu powodów nie będzie to zwykły mecz. Rywalizacja sportowa tej rangi zasługuje na wyjątkową oprawę. Organizatorzy przygotowali dla kibiców, w tym całych rodzin, wiele atrakcji w iście amerykańskim stylu. W programie nie zabraknie występów konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, występów cheerleaderek i oprawy muzycznej na światowym poziomie. Formuła futbolu halowego pozwala widzom być bardzo blisko akcji, a piłki lądujące w trybunach kibice zabierają do domu.

Dla rodzin, uczniów, studentów i emerytów przewidziano bardzo atrakcyjne zniżki.

Miejsce: Atlas Arena, Łódź
Data: 2 lutego 2013, godz. 17:00

Bilety od 35 pln na portalu eventim.pl

Źródło: eventim.pl

Dodaj komentarz